Haber

Narlıdere’deki Fırınlara Ramazan Denetimi

Narlıdere Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ramazan ayı münasebetiyle ilçe genelindeki fırın ve unlu mamul işletmelerinde denetimlerde bulundu. Titiz kontrollerde hijyen, ağırlık ve fiyat kontrolleri yapıldı.

Narlıdere Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ramazan ayı nedeniyle ilçedeki fırınları kontrol etti. İlçe uçlarında yer alan unlu mamül ve unlu mamül işletmelerinin denetiminde hijyen, kilo ve fiyat kontrolü yapan belediye ekipleri; Ayrıca işyeri ruhsatlarını ve vergi levhalarını da inceledi. Narlıdere Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince yapılan kontrollerde Narlıdere halkına hizmet veren fırın ve fırın işletmeleri geçer not aldı.

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, ilçe halkının güvenilir ve sağlıklı gıdaya erişimini sağlamak amacıyla belediye gruplarının denetimlerini aralıksız sürdürdüğünü belirterek, “Vatandaşlarımızın gıda ürünlerini gönül rahatlığıyla tüketmesi önceliklerimiz arasında. Belediye ekiplerimiz önceki günlerde olduğu gibi ramazan ayı boyunca da ilçe halkına hizmet veren işletmeleri denetlemeye devam ediyor. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı ramazanlar diliyorum.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu