Yaşam

Lady Gaga ve Joaquin Phoenix Müzikali Başrollü Joker 2 Filminden İlk Görsel Yayınlandı!

2019 yılında vizyona giren Oscar ödüllü Joker filminin devamı niteliğindeki Joker: Folie à Deux’un çekimleri başladı. İlk filmde olduğu gibi yönetmen koltuğuna Todd Philips’in oturacağı biliniyor. Devam filminin konusu şu anda bilinmiyor, ancak senaryoyu yönetmen ve ortak yazar Scott Silver ile birlikte yazdı. ‘Folie à Deux’ yani ‘iki kişilik delilik’ olarak çevrilen filmden elde edilen tek ipucu, iki kişinin yaşadığı ruhsal sorunların varlığı denilebilir.

Yönetmen Todd Phillips, Instagram hesabında Joaquin Phoenix’in Arthur Fleck rolünde olduğu bir fotoğraf paylaştı. İlk kareye bir göz atalım.

Joker: Folie à Deux, 4 Ekim 2023’te sinemalarda olacak. İkinci filmin müzikal olacağı ve Joaquin Phoenix’e Lady Gaga’nın eşlik edeceği açıklandı.

Filmin yönetmeni Todd Philips, ilk filmden sonra “ancak üzerinde çalışmaya değer bir senaryo olursa” ikinci bir film çekeceğini söyledi.

Ortada Harry Potter serisi ve Paddington 2 sinemasında oynayan Brendan Gleeson ve Jacob Lofland yer alacak.

Jacob Lofland’ın, Joker’in arkadaşı olan bir Arkham mahkumunu oynayacağı belirtiliyor.

Joker 2 sinemasının ilk görsel yönetmeni Todd Philips’in Instagram hesabından paylaşıldı.

İlk kare “İlk Gün; Bizimki #Joker” notuyla paylaşıldı.

Görüntü, Joker’in Arkham Hapishanesinde bir mahkum olduğunu ve bir hapishane çalışanı tarafından tıraş edildiğini ortaya koyuyor.

Yoğun istek üzerine ikincisi çekilen Joker sinemasından ilk görsel sinema hakkında ne düşündürdü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu